+420 499 300 300
Rezervace
Cenově dostupné pro firmy, skupiny nebo sportovce
Cenově dostupné pro firmy, skupiny nebo sportovce

Apartmány Davídek

Objekt nabízí samostatně uzamykatelných pokojů s vlastním vstupem, alternativně 3 moderní prostorné apartmány s dvěma až třemi ložnicemi. Každý apartmán má k dispozici plně vybavenou kuchyňku s jídelním stolem a TV s plochou obrazovkou. K jednotlivým apartmánům patří koupelna a WC. V celém objektu je vysokorychlostní Wi-Fi připojení zdarma. Parkování je možné přímo před budovou. Venkovní posezení.

Celková kapacita 18 lůžek je vhodná např.pro firemní pobyty, soustředění sportovních týmů, rodinnou nebo skupinovou dovolenou v Krkonoších.

Pro cyklisty nabízíme možnost úschovy kol v kolárně střežené kamerovým systémem se záznamem. Dále potom využití nářadí a umytí kol wapkou.

Pro motorkáře možnost prostorné garáže.

Hosté Apartmánů Davídek mohou využívat zařízení Hotelu Davídek. Sportovní a relaxační centrum - tenisové kurty, beachvolejbalové a multifunkční hřiště, squash, badminton, stolní tenis, finskou saunu, vířivku a pronájem jízdních kol jsou k dispozici za příplatek. Fitness je zdarma. Pro děti je připraveno dětské hřiště. K nabízeným službám patří 24 hodin otevřená hotelová recepce a dobíjecí stanice pro elektromobily.

K dispozici je Vám také 50m vzdálená CuBe Restaurant, která nabízí pokrmy české a mezinárodní kuchyně. Zde je možné objednat i snídaně formou bufetu za zvýhodněnou cenu.

Kolem apartmánů vedou cyklistické a turistické trasy do Krkonoš, k 8 km vzdálené tvrzi Stachelberg a k blízkým TRUTNOV TRAILS. Centrum města, autobusové a vlakové nádraží jsou v okruhu 1 km.

Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
Přijmout